Dla firm

OFERTA DLA FIRM

Oferujemy usługi dla firm, które oczekują niepowtarzalnych realizacji wykonanych z kwiatów ciętych, doniczkowych jak również kompozycji florystycznych. Obejmuje to:
  • kompleksową obsługę firm oraz instytucji
  • indywidualne podejście do każdej realizacji
  • dekoracje okazjonalne: eventy, szkolenia, konferencje
  • aranżacje biur w kwiaty doniczkowe oraz ich pielęgnację
  • dekoracje świąteczne
  • dostawę bukietów
Oferujemy donice, podstawki, systemy hydroponiczne do uprawy roślin w przestrzeniach komercyjnych i biurowych. W sprzedaży posiadamy same akcesoria, jak również z roślinami. Dobieramy akcesoria do wnętrz, kierujemy się wygodą oraz wystrojem i estetyką. Dysponujemy zarówno małymi doniczkami „biurowymi”, jak i ogromnymi donicami przeznaczonymi do centrów handlowych czy hoteli.
  • leczenie roślin
Skutecznie leczymy rośliny z różnych chorób, bowiem jakość leczenia chorób roślin zależy od wielu czynników. Dlatego zachęcam do prowadzenia takiego leczenia bezpośrednio przez naszych specjalistów- florystów, którzy dysponują fachową i aktualną wiedzą oraz odpowiednim doświadczeniem w stosowaniu środków chemicznych.

Przebywanie wśród roślin odpręża i regeneruje nas. Rośliny pozwalają nam na chwilę wytchnienia i relaksu, pozwalają poczuć się bliżej natury. Zatem dobrze mieć wokół siebie przyjazne środowisko, które spowoduje, że trudy dnia codziennego nie będą tak uciążliwe.

Oferujemy Państwu rośliny doniczkowe oraz ich pielęgnację. Do firm, biur, domów, sklepów wnosimy powiew świeżości, miłe dla oka kompozycje oraz nieskomplikowane w pielęgnacji rośliny

W ramach naszej oferty tworzymy nowe kompozycje kwiatowe lub też wykorzystujemy obecne już w biurze doniczki i rośliny, dostarczając niezbędne narzędzia pielęgnacyjne oraz przystępną instrukcję podstawowej pielęgnacji roślin.

Wykonujemy także nasadzenia w szkłach, aby las mógł zagościć w Państwa wnętrzach.

Oferujemy Państwu opiekę abonamentową nad Państwa roślinami. Teoretycznie opieka nad kwiatami to naprawdę nieskomplikowana czynność. Jednakże, kiedy wszyscy są zapracowani, albo też nie mają „ręki” do pielęgnacji kwiatów, staje się to wyzwaniem. Z pomocą przychodzą nasi pracownicy, którzy pomogą utrzymać Państwa roślinny świat w nieskazitelnym stanie.

Z naszą pomocą zieleń w Twoim otoczeniu będzie zawsze piękna i zdrowa.

Działamy również tam, gdzie kończy się przestrzeń biura, domu- aranżujemy tarasy i balkony. Piękne kompozycje kwiatowe sprawią, że Państwa otoczenie będzie cieszyć do późnej jesieni.

Pielęgnujemy i zabezpieczamy rośliny przed mrozami, wszystko to w sposób kompleksowy, maksymalnie odciążający naszych Klientów podczas procesu aranżacji.

TAM GDZIE SŁOŃCE NIE SIĘGA TEŻ POTRZEBNA JEST ZIELEŃ.

Sztuczna zieleń dobrej jakości pozwoli zaaranżować przestrzeń w naturalny sposób, gdzie rośliny będą sprawiać wrażenie żywych.

Mech naturalny czy stabilizowany? Wybór należy do Państwa. Zamawiając u nas ścianki, obrazy, parawany z mchu wprowadzacie Państwo do swojej przestrzeni wyjątkowy, zielony klimat, który spowoduje, że cząstka lasu będzie w Państwa biurze czy mieszkaniu.

Jeśli chcą Państwo wnieść na swoje stoisko targowe trochę natury, nasza firma przygotuje odpowiednie kompozycje, tak aby pasowały swoim charakterem do typu imprezy i branży.

Mogą to być kwiaty doniczkowe, cięte, instalacje mieszane, bądź instalacje z mchu.

Zadzwoń
+48 692 370 295
Zadzwoń
Przewiń do góry