Dekoracja sali

DEKORACJA SALI WESELNEJ

Kwiaciarnia Kamiflora jest pracownią florystyczną obecną na rynku ślubnym od ponad 13 lat. Przez ten okres zdobyłyśmy dużo doświadczenia i sprostałyśmy wielu wyzwaniom. Nasze dekoracje kwiatowe mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie i facebooku.

Najważniejsza dla nas jest satysfakcja Klienta, a nasze poczucie estetyki i umiłowanie piękna sprawia, że każda nasza dekoracja sali weselnej jest dopracowana i przemyślana nawet w najdrobniejszych szczegółach, a Pary Młode zadowolone z ostatecznego efektu.

Tworzymy oryginalne dekoracje sali weselnej w najwyższym standardzie i atrakcyjnej cenie, która zawsze jest dostosowywana do możliwości finansowych Państwa Młodych. Staramy się wszystkie detale dekoracji weselnych ustalić na niezobowiązującym spotkaniu, tak aby poznać Państwa oczekiwania. Na późniejszym etapie współpracy staramy się dopracować wszystkie szczegóły na tyle wcześnie, żeby nie stresować Pary Młodej tuż przed tak ważnym wydarzeniem jakim jest ślub.

Doskonale wiemy, że wystrój sali weselnej musi przede wszystkim odzwierciedlać gust i charakter Państwa Młodych, dlatego oferujemy zarówno tradycyjne dekoracje ślubne, jak i nowoczesne i oryginalne rozwiązania.

Dekoracje Sali Weselnej Poznań

Powierz dekorację sali weselnej specjalistom

Przygotowując salę dla klientów ceniących sobie nietypowe projekty, korzystamy z mniej popularnych typów przybrania, jak na przykład ogrody w słoiku czy kompozycje z mchu i roślin leśnych. Naszym celem jest tworzenie dekoracji sali weselnej, która jest nie tylko piękna, ale i trwała, by pomieszczenie zachwycało zebranych nawet po wielu godzinach od rozpoczęcia uroczystości.

W naszym wyposażeniu mamy wiele elementów wystroju, takich jak ozdobne świeczniki, osłony na kwiaty i wazony czy podświetlany napis LOVE, które chętnie wypożyczamy na śluby i wesela. Dzięki nim dekoracja sali jest kompletna i ujmująca, oparta na harmonii różnych elementów. Tworzymy bogate kompozycje i efektowne wystroje, ale dobrze rozumiemy również potrzeby par ceniących sobie minimalizm. Zadowolenie klientów to dla nas priorytet przy wykonywaniu przybrań.

Galeria - nasze dekoracje sali weselnej

Zadzwoń
+48 692 370 295
Zadzwoń
Przewiń do góry